Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Pracovný čas: 9:00-16:00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 80,00 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Drogéria
  3. Duck Fresh Discs čistič WC Limetka nápln 2x36 ml

Duck Fresh Discs čistič WC Limetka nápln 2x36 ml

Popis produktu Duck fresh discs Lavender WC gél na toalety (náhradná náplň) - 2 x 36 ml Umožňuje ľahko udržať toaletnú misu čistú a sviežu. Stačí pou... celý popis
Dostupnosť
skladom 9 ks
3,45 €
2,88 €
bez DPH
ks
EAN kód:5000204608618
Kompletné špecifikácie

Popis produktu

Duck fresh discs Lavender WC gél na toalety (náhradná náplň) - 2 x 36 ml

Umožňuje ľahko udržať toaletnú misu čistú a sviežu. Stačí použiť aplikátor na razítko gélu na disk vo vnútri vašej WC misy. Gél disku je umiestnený tesne pod okrajom. Nie je potrebné sa dotknúť disku alebo misy s rukami, čo umožňuje veľmi hygienickú a rýchlu aplikáciu.

Gélový kotúč sa postupne rozpúšťa po každom spláchnutí, umožňujúce plánované uvoľňovanie čistoty a vône. Každý disk bude trvať až sedem dní a nenecháva zvyšky. Náplň vystačí na dávkovanie 12tich diskov.

Vaša WC misa zostane čistá a svieža - s malou námahou.

Inštrukcie na používanie:

Uistite sa, že je toaleta čistá. 1. ZAHÁJTE SA. Zatlačte nádobku s gélom do modrej rukoväte dávkovača, kým tlačidlo nezacvakne na miesto v prvom otvore.  Odstráňte a uschovajte viečko. 2. MIESTO. Umiestnite dávkovač s otvorenými koncami na vnútornú stenu záchodovej misy, kde počas procesu splachovania prúdi voda. 3. PRIPOJTE sa. Stlačte tlačidlo a súčasne stlačte modrú rukoväť dávkovača smerom k záchodovej miske, kým sa tlačidlo nenachádza v ďalšom. Otvor zapadne na miesto. 4. STIAHNUŤ. Jednoducho odlepte dávkovač a v záchodovej miske sa prilepí pečať sviežosti toaletnej kačice.

Dávkovač opäť uzavrite viečkom  a uskladnite až do ďalšieho použitia. Môže byť atraktívne pre deti po vložení do záchodovej misy. Produkt umiestnite na miesto, ktoré je pre deti najmenej viditeľné  . Pomocou splachovania toalety aktivujte pečať čerstvosti toaletnej kačice.

Zloženie: 1- (2,6,6-trimetyl-3-cyklohexen-l-yl) -2-buten-l-ón a linalool. Môže spôsobiť alergické reakcie. Môže spôsobiť alergické reakcie.    

Uchovávajte pri teplote 5 ° C až 40 ° C. Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby uvedeného na obale. Varovanie. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhotrvajúcimi účinkami. Obsahuje 1- (2,6,6-trimetylchlórsilán-1,3-cyklohexadien-1-yl) -2-butén-1-on. Môže vyvolať alergickú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné rukavice / ochranné okuliare. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Tovar zaradený v kategóriách

Róbert Miľan
Róbert Miľan
+421903847827 Pracovný čas: 9:00-16:00

                                                 

 

 

 

                

          Sme s vami už od roku © 2004

https://www.milmax.sk/

 

     

         

 

 

        

 

Logo
Róbert Miľan
Pracovný čas: 9:00-16:00
Copyright @2022 Milmax.sk, Všechny práva vyhrazena.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk