Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Pracovný čas: 9:00-16:00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 80,00 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Drogéria
  3. Coccolino Blue Splash koncentrovaný avivážny prípravok 72 PD 1800 ml

Coccolino Blue Splash koncentrovaný avivážny prípravok 72 PD 1800 ml

Modré Coccolino Blue Splash má krásnu sviežu vôňu, ktorá je medzi českými a slovenskými spotrebiteľmi najviac vyhľadávaná. Vďaka koncentrovanému zlože... celý popis
Dostupnosť
skladom 3 ks
4,14 €
3,45 €
bez DPH
ks
EAN kód:8710447283226
Kompletné špecifikácie

Modré Coccolino Blue Splash má krásnu sviežu vôňu, ktorá je medzi českými a slovenskými spotrebiteľmi najviac vyhľadávaná. Vďaka koncentrovanému zloženiu stačí použiť menšie množstvo aviváže.

  • Koncentrovaná aviváž
  • Svieža vôňa Blue Splash
  • 42 pracích dávok
  • Úžasná dlhotrvajúca vôňa
  • Mäkkosť a nadýchanosť bielizne
  • Jednoduchšie žehlenie

O značke Coccolino:

Aviváže Coccolino dodajú Vašej bielizni jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť. Aviváže Coccolino sú charakteristické Technológiou microencapsule. Tá spočíva v tom, že každá kvapka aviváží Coccolino obsahuje milióny parfumovaných mikrokapsličiek, ktoré v priebehu nosenia pozvoľne praskajú. Vďaka tomu sa vôňa uvoľňuje postupne, a Vy sa tak môžete z voňavej a sviežej bielizne radovať aj dlho po vypraní. Roztomilý medvedík Coccolino Vám prináša úžasné kombinácie vôní, ktoré Vám dokážu spríjemniť deň. Používaním aviváže navyše pomáhate dlhšie udržať kvalitu látky, Vaša bielizeň rýchlejšie schne a ľahšie sa žehlí. Navyše má používanie aviváže antistatický účinok. Pod značkou Coccolino môžete nájsť aj pestrú paletu ďalších doplnkov prania. Vyskúšajte aviváže doplniť napríklad parfumovanými perličkami Coccolino Intense, pri žehlení krásne ovonenú vodu do žehličky, vonné obrúsky do sušičky, alebo napríklad vonné vrecká, ktoré zvládnu Vaše oblečenie krásne prevoňať v šuplíku alebo v skrini.

O výrobcovi Unilever:

Unilever, holandsko-britská spoločnosť založená v roku 1930, je dnes jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov spotrebného tovaru na svete. Unilever ponúka vo viac ako 190 krajinách viac ako 400 značiek potravín, výrobkov starostlivosti o domácnosť a výrobkov osobnej starostlivosti. Unilever každý deň pracuje na vytvorení lepšej budúcnosti. Pomáha ľuďom cítiť sa dobre, vyzerať dobre a získavať viac zo života so svojimi značkami ako napríklad Flora, Magnum, Dove, Axe, Rexona, Cif či Domestos. Unilever je zaviazaný k zodpovednému správaniu a verí, že s pomocou 2 miliárd svojich zákazníkov dokáže meniť svet k lepšiemu.

Upozornenie:

Nekonzumujte. Pri požití vyhľadajte lekársku pomoc. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne oči vypláchnite vodou. Bezpečnostné varovanie. Obsahuje 1,2-benzisotiazol-3(2H)-ón. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Obsah nebezpečných látok

Obsahuje 1.2-benzisotiazol-3(2H)-ón. Môže vyvolať alergickú reakciu.

H225 Veľmi horľavá kvapalina a pary. H302 Škodlivý po požití. H315 Dráždi kožu. H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí. H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. H400 Veľmi toxický pre vodné organizmy. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P301+P310 PRI POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/ tel. 224 919 293 alebo 224 915 402 (24 hodín denne) P305+P351 PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne oplachujte vodou.

Kartu bezpečnostných údajov nájdete TU

                                                 

 

 

 

                

          Sme s vami už od roku © 2004

https://www.milmax.sk/

 

     

         

 

 

        

 

Logo
Róbert Miľan
Pracovný čas: 9:00-16:00
Copyright @2022 Milmax.sk, Všechny práva vyhrazena.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk